Menu

Okiem obserwatora

Blog o problematyce społecznej i o Cieszynie. Z przerywnikami fotograficznymi przyrodniczymi i krajobrazowymi.

Blog Maliny

missjonash

Dawno, dawno temu przeszukując blogi na stronie www.liiil.pl  czyli Promuj notkę natknęłam się na blog Maliny. Miał inny adres i był prowadzony na platformie Wirtualnej Polski. Teraz jest pod adresem: http://szpakowedrzewo.blogspot.com/.

Blog Maliny zachwycił mnie zarówno przepiękną oprawą graficzną (śliczne zdjęcia zabytków, ale także zabawy grafiką, humoreski polityczne) oraz niesamowitymi historiami rodzinnymi, opowieściami o naszej skomplikowanej historii.

Malina jest mistrzem w tym co robi. Wprowadza nas na swoim blogu za kulisy tworzenia nowych dzieł oraz rekonstruowania i naprawiania podgryzionych zębem czasu zabytków. Poza tym jest kobietą z niesamowitym urokiem, pełną dobrej energii.

Z czystym sumieniem polecam do czytania, oglądania i zachwycania się oraz do głosowania w Konkursie Blog Roku. Malina startuje w kategorii: "Pasje i zainteresowania".

Blog roku 2013 - głosowanie >

< Gdy czerń zjada kolory

Wszystkie prawa zastrzeżone

Komentarze (5)

Dodaj komentarz
 • Gość: [Kneź] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  www.youtube.com/watch?v=7sEan8Hrejc
  :)

 • missjonash

  :D

 • Gość: [Malina_M] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ MISSI - prawdziwa z ciebie przyjaciółka ... FAJNY Z NAS TANDEM 2XM ... dzięki życzliwości naszych Znajomych dajemy radę !!!
  JESTEŚ 9 A JA 10 w swoich kategoriach ... gdyby nie wsparcie to co byśmy mogły ???
  DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA GŁOSY :-)

 • Gość: [Malina_M] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Bardzo się wzruszyłam jak zobaczyłam ten wpis. Wiesz - dla takich chwil warto jest startować ... każdy głos, każda kulka to w jakiś sposób wyraz sympatii ... jeśli komuś się chce wziąć do ręki komórkę, zapamiętać numer, zagłosować, zapromować, to to jest bardzo jasna strona wirtualnego świata ... warto pisać

 • missjonash

  Malinko - to akurat nie tylko wyraz sympatii. Jesteś fachowcem, pięknie opowiadasz, dałaś mi dużo wiedzy i radości. Wiem, że warto Cię promować i w konkursie i poza nim :))

© Okiem obserwatora
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci